Hakkımızda

İzakademi olarak biz, kişisel gelişimin bireylerin parmak izi gibi kendilerine özgü olduğuna inanmaktayız. Bu doğrultuda butik eğitim tercihimizle katılımcılarımıza maximum fayda sağlarken, yüksek farkındalık oluşturmayı da hedeflemekte ve bunun için sürekli kendimizi güncellemekteyiz.

Standart

Samet Sari

Samet Sari

1985 Mersin doğumlu olan Samet Sari, Manisa Celal Bayar Üniversitesi “Sigortacılık ve Banka bölümünü” bitirdikten sonra lisans eğitimini Mersin Çağ Üniversitesi “Uluslararası Finans bölümünde” 0 burslu olarak tamamlamıştır.

Eğitim dönemi boyunca yüksek lisans ve doktora öğrencilerine tez yazım süreçlerinde profesyonel destek sağlamış ve ortaöğretim düzeyindeki öğrencilere Matematik ve İngilizce konularında özel dersler vermiştir.


Kariyer hayatına Maphre Genel Sigorta Ege Bölge Müdürlüğünde “Hasar Uzman Yardımcısı” olarak başlamış daha sonra ING Sigorta ve AVİVASA A.Ş. Marmara bölge müdürlüğünde direk satış kadrosunda yer alarak devam etmiştir ve son olarak İkon Menkul Değerler firmasında “Müşteri ilişkileri uzmanlığı” yapmıştır.


Yeditepe Üniversitesi “Profesyonel Koçluk Eğitimi”, ICF onaylı “Uluslararası Profesyonel Koçluk Eğitimi” ve hocası Oğuz Saygın tarafından verilen “Profesyonel Koçluk ve Koçluk Teknikleri Eğitimleri” ile PINAIG onaylı “Uluslararası NLP Basic”, “NLP Practitioner” eğitimleri alan Samet Sari, “Öğrenci Koçluğu”, “Eğiticinin Eğitimi”, “Çift Terapisi”, “Temel Psikoloji”, “Doğru Nefes Teknikleri”, Yeditepe Üniversitesi “Eft(Emotional Freedom Technique) Uygulayıcı Eğitimi” ve “Regresyon” eğitimlerini de alarak eğitimlerini tamamlamıştır.


2016 yılı itibari ile bireysel olarak Profesyonel Koçluk yapmaktadır ve hocası Oğuz Saygın önderliğinde “Beyni Etkin Kullanma ve Hafıza Teknikleri”, “Etkili Sunum ve Hitabet Teknikleri”, “Beden Dili ve Kişisel İmaj”, “Etkili İletişim” ve “İnsanları Tanıma Sanatı” konularında seminerler, eğitimleri ile birlikte Yaşam Koçluğuna farklı bir bakış açısı getirecek, rehber niteliğinde bir kitap yazım sürecindedir.


Deneme Eğitmen

Deneme Eğitmen

Yazılım Uzmanı